Ordu Futbolu'nun yeni takımlarından birisi olarak ve geride kalan sezonda Ordu 2.Amatör Lig'de Play-Off oynama başarısı gösteren Fidangörspor, Play-Off etabında Adem Aksoy Boztepespor ve Dumlupınarspor'u yenerek 1.Amatör Lige yükselmişti. Yeni sezonda yeni liginde mücadele edecek olan Fidangörspor, iç transferde Sergen Kabal ve Nejdet Yıldırım'dan sonra geçen sezonki kadroda yer alan tecrübeli futbolcu Cesur Korkmaz ile yeniden anlaştı.

Akyazı Gençlikspor'da futbola başladıktan sonra Aybastıspor, Kirazlimanıspor, Kabadüz Belediyespor, Rüsumat4 Gençlik ve Spor ve Gölköyspor formaları giyen Cesur Korkmaz, 2022-2023 sezonunda ise Kirazlimanıspor'un ligde beklentilerin üzerinde olduğu süreçte takımın önemli bir parçası olmuştu. 1992 doğumlu olan ve geçtiğimiz sezon Fidangörspor'a transfer olan Cesur Korkmaz, attığı gollerle takıma katkı sağlamıştı.

Fidangörspor, Cesur Korkmaz transferini ''Yeni sezonda hedefini direkt şampiyonluk olarak belirleyen kulübümüz, iç transferde tecrübeli oyuncu Cesur Korkmaz ile anlaşma sağlamıştır. Birlikte nice şampiyonluklara Cesur Korkmaz'' açıklaması ile duyurdu.

Editör: Samet Karadağ