2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig ekibi Kirazlimanıspor forması ile sahaya çıkan ve takımın 1.Amatör Lig'de kalmasında attığı gollerle büyük katkı sağlayan Deniz Yılmaz, takımı adına sezonun bitmesinin ardından bu sezon kurulan Fidangörspor'a transfer olmuştu. Bu sezon kurulan ve ilk hedefini Play-Off olarak belirleyen Fidangörspor'un bu sezon en ciddi transferlerinden birisi olan Deniz Yılmaz, lige ağırlığını koymaya başladı.

Fidangörspor forması ile ilk maçına Akyazı Futbol Kulübü karşısında çıkan ve ilk maçını boş geçen 1993 doğumlu Deniz Yılmaz, bu maçın ardından ise gollerine başladı. Takımı ile ilk gollerini Adem Aksoy Boztepespor maçında atan Deniz Yılmaz, 2-2 biten maçta duble yapmış ve iki gol birden atmıştı. Adem Aksoy Boztepespor maçında iki gol atarak yeni takımında ilk gol sevincini yaşayan Deniz Yılmaz, İdmanyurduspor ile oynanan ve 3-0 kazanılan maçta takımın üçüncü golünü attı. Deniz Yılmaz, Fidangörspor forması ile şu ana kadar sahaya çıktığı 3 maçta 3 gol attı.

Futbola Akyazı Gençlikspor forması ile başlayan ve Fidangörspor forması ile ilk maçında altyapısından yetiştiği takıma rakip olan Deniz Yılmaz, kariyerinde Ordu Amatör Lig'de Eskipazarspor, Saraycık Belediyespor ve Kirazlimanıspor formaları da giymişti.