İstanbul'da oynanan İdaş Çatalcaspor ile Orduspor 1967 A.Ş. karşılaşmasını FIFA Kokartlı hakem Melis Özçiğdem yönetirken, müsabaka boyunca otoriter tavrı ve kartlarına sıklıkla başvurması ile dikkat çeken Özçiğdem'in son dakikada gösterdiği kırmızı kart bir anda günden oldu. Orduspor 1967 A.Ş.'nin forveti Şükrü Kaan Kılıçaslan'ı saniyeler içinde iki sarı kart sonrasında oyundan atan FIFA kokartlı Melis Özçiğdem'in, kırmızı kartını gösterdiği esnada kullandığı iddia edilen söz gündeme bomba gibi düştü.

Admin Ajax

Orduspor 1967 A.Ş.'nin 2-0 geride götürdüğü karşılaşmada 90+1.dakikada hakeme itiraz eden Orduspor 1967 A.Ş.'nin forveti Şükrü Kaan Kılıçaslan bu itirazdan dolayı sarı kart gördü ve daha sonra hakeme bir kez daha itiraz edince ikinci sarı kart sonrasında kırmızı kart gördü. İdaş Çatalcaspor - Orduspor 1967 A.Ş. maçında hakem Melis Özçiğdem'in Orduspor 1967 A.Ş. futbolcusu Şükrü Kaan Kılıçaslan'ı oyundan atarken ise küfür ettiği iddia edildi.

TFF Youtube kanalından canlı olarak yayınlanan karşılaşmada kırmızı kart gören Şükrü Kaan Kılıçaslan'ın kartı gördüğü esnada hakemin sarf ettiği sözleri etrafındakilere de aktarırken, Şükrü Kaan Kılıçaslan'ın yanında bulunan Orduspor 1967 A.Ş. futbolcuların konu ile ilgili reaksiyon göstermemesi dikkatlerden kaçmıyor.
 

Editör: Samet Karadağ