Gol Godot, Madonna ve Kim Kardashian gibi dünyaca ünlü isimler Filistin saldırılarında İsrail’e verdikleri destekle hatırlanıyor.

İsrail-Filistin Çatışmalarına Ünlülerin Tepkileri

Ünlülerden İsrail'e Destek Mesajları

Çeşitli ünlü isimler, İsrail-Filistin çatışmalarına dair sosyal medya hesaplarından mesajlar paylaşarak İsrail'e olan desteklerini dile getirdi.

Gal Gadot

İsrailli oyuncu Gal Gadot, İsrail'in güvenlik politikalarını savunan paylaşımlarda bulundu. Gadot, Gazze'den yapılan saldırılarda çok sayıda İsrailli'nin hayatını kaybettiğini belirtti.

Natalie Portman

Oscar ödüllü oyuncu Natalie Portman, İsrail halkı adına üzüntüsünü dile getirerek, çocuklar ve sivillerin yaşadığı trajediden duyduğu derin üzüntüyü ifade etti.

Madonna

Ünlü şarkıcı Madonna, İsrail'deki şiddet olaylarından dolayı üzüntüsünü dile getirirken, barış çağrısında bulundu.

Dwayne Johnson

Amerikalı oyuncu Dwayne Johnson, çatışmaların sona ermesi ve barışın sağlanması için dualar ettiğini belirtti.

Scarlett Johansson

Johansson, İsrail'e olan desteğini, İsrail'de faaliyet gösteren şirketlerle işbirliği yaparak sürdürdü.

İsrail'e Karşı Tepkiler

Gigi Hadid

Filistin asıllı model Gigi Hadid, İsrail'in saldırılarına tepki göstererek Filistin halkının yaşadığı sıkıntılara dikkat çekti.

Zayn Malik

Şarkıcı Zayn Malik, "Özgür Filistin" mesajıyla İsrail'in politikalarına karşı çıktığını belirtti.

Zara Larsson

İsveçli müzisyen Zara Larsson, Filistin'e olan desteğini sosyal medya üzerinden paylaşarak, dünya çapında barış çağrısında bulundu.

Bu mesajlar, ünlülerin politik duruşlarını ve çatışmalara dair duyarlılıklarını gözler önüne seriyor. Ünlülerin bu tür açıklamaları, geniş kitlelere ulaşarak kamuoyunda çeşitli tartışmalara neden olmaktadır.

Editör: Samet Varol