TFF 3.Lig Play-Off Finalinde 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında 25 Mayıs Cumartesi günü saat 19:00'da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacak. İstanbul'da oynanacak olan müsabaka için 52 Orduspor Futbol Kulübü için 21.474 kapasite ayrıldığı açıklanırken, birçok maçında tribünlerde olan Bozukkale Taraftar Grubu yaptığı açıklamada Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park't Kuzey Kale Arkası'nda (UltrAslan Tribünü) olacaklarını belirtti.

Türkiye Futbol Federasyonu ile kulüpler arasında yapılan toplantının ardından 52 Orduspor Futbol Kulübü taraftarları için Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta Doğu Tribünü (Maraton) ve Kuzey Kale Arkası (UltraAslan Bölümü) verildi. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında oynanacak olan final maçı için Passolig kart zorunluluğu olmayacak olan bilet satışı Passo.com.tr üzerinden yapılacağı açıklandı. Bozukkale Taraftar Grubu ise bu final maçında hangi tribünde yer alacaklarını açıkladı.

Bozukkale Taraftar Grubu tarafından yapılan açıklamada ''Bozukkale Taraftar Grubu olarak, Cumartesi günü oynayacağımız Çimentaş Elazığspor Final maçında Kuzey Kale Arkası'nda (UltrAslan Tribünü) olacağız. Araçlarımız Cuma akşamı saat 20.00'den itibaren Ordu Lisesi'nin oradan hareket edecektir. Tüm taraftarlarımızdan güzel bir atmosfer oluşturmak için biletlerini Kuzey Kale Arkası Alt Bölümden almalarını rica ediyoruz. Biletini temin etmeyen ve araca binerken göstermeyen kimse otobüse alınmayacaktır. Biletlerin satışı kısa süre içerisinde başlayacaktır. Yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.'' denildi.

Editör: Samet Karadağ