28 Nisan 2024 tarihinde Yeni Ordu Stadyumu’nda oynanan Ordu 1.Amatör Lig final maçında Galataspor ile Kumruspor karşı karşıya gelmişti. Galataspor’da mücadeleye ilk 11’de başlayan 1999 doğumlu Erhan Çelebi, finalin en şanssız ismi olmuştu. Kötü bir sakatlık geçiren ve sedyeyle ambulansa taşınarak hastahaneye götürülen Erhan Çelebi, tedavisi biter bitmez stadyuma geri döndü. Ayağında sargı olan ve bu süreçte yürümekte zorlanan Erhan Çelebi, maçın bitmesi ile birlikte şampiyonluk sevinci yaşamıştı. Çelebi, ameliyat masasına yattı.

Galataspor'un sağ beki olan ve bu sezon oynadığı maçlarda başarılı bir performans sergileyen Erhan Çelebi, futbola Orduspor 1967 A.Ş.'de başlamış ve bir süre Giresun Amatör Ligi'nde de forma giymişti. Galataspor ile Kumruspor arasında oynanan maça ilk 11'de başlayan 1999 doğumlu Erhan Çelebi, finalin en şanssız ismi olmuş ve maçın 27.dakikasında sakatlanarak kenara gelmişti. Erhan Çelebi, maç bitmeden ise stadyuma geri dönerek şampiyonluk kutlamalarına katılmıştı. Erhan Çelebi, çapraz bağ ameliyatı oldu.

Erhan Çelebi'nin ameliyatı sonrasında ise Galataspor Futbol Şube Sorumlusu ve teknik sorumlusu Gökmen Yavuz ve antrenör ekibi tecrübeli futbolcuyu hastanede ziyaret etti.

Editör: Samet Karadağ