2024-2025 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele edecek olan Fidangörspor'da transferler erken başladı. Yeni sezon öncesinde iç transferde anlaşmaya vardığı isimleri açıklamaya başlayan Fidangörspor, Sergen Kabal'dan sonra Nejdet Yıldırım ile de anlaştığını açıkladı.  Orduspor altyapısında oynadıktan sonra şansını Teynelispor'da deneyen 1992 doğumlu Nejdet Yıldırım, 11 yıl sonra futbola dönmüş ve geçen sezon Ordu 2.Amatör Lig'de sahaya çıkmıştı. Yıldırım, yeni sezonda da Fidangörspor forması giyecek.

2023-2024 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig'de Fidangörspor ile Dolunayspor arasında oynanan Play-Off Final maçının 70.dakikalarında Fidangörspor'da Nejdet Yıldırım hava topu sonrasında bir anda omuzunun üzerine düşmüştü. Dolunayspor'da Nejdet Yıldırım acı içerisinde yerde kalırken 10 numaralı futbolcu dakikalarca ambulansın gelmesini beklemişti. Nejdet Yıldırım'ın ilk tedavisi saha içerisinde yapılırken yaklaşık 5-6 dakika sonra Nejdet Yıldırım saha kenarına alındı. Saha kenarında ambulansın gelmesini bekleyen Nejdet Yıldırım daha sonra ambulansın gelmesiyle birlikte hastahaneye gönderildi. Fidangörspor futbolcusu Nejdet Yıldırım'ın omuzunda iki kemikte kırık olduğu belirlendi.

Ordu 1.Amatör Ligin yeni ekibi Fidangörspor Nejdet Yıldırım anlaşmasını ''Kulübümüz iç transferde görüştüğü Nejdet Yıldırım ile anlaşma sağladı. Nejdet Yıldırım sözleşmesine ömür boyu Fidangör'de olacağına dair madde ekleterek kulübe olan bağlılığını bir kez daha gösterdi. Birlikte nice şampiyonluklara Nejdet Yıldırım'' açıklaması ile duyurdu.

Editör: Samet Karadağ