2019-2020 sezonunun başında Trabzonspor'dan ayrılarak Fransa Lig 1 ekiplerinden Lille transfer olan Yusuf Yazıcı'nın hırsızlarla başı dertte. Fransa'dan bir dönem ayrılan ve önce CSKA Moskova ardından Trabzonspor'da forma giydikten sonra yeniden Lille forması ile adından söz ettiren 27 yaşındaki orta saha oyuncusunun evinde üçüncü kez hırsız girdi.

Yusuf Yazıcı

Fransız medyasından La Voix du Nord’un aktardığı habere göre olay 21 Nisan Pazartesi günü saat 15:30 sularında yaşandı. Yusuf Yazıcı, Marcq-en-Baroeul’deki evinin ön kapısına vurulduğunu duydu ve hemen polisi aradı. Yusuf Yazıcı’nın polisi aramasının ardından hemen Yazıcı'nın evine gelen polisler, hırsızları eve girmeden yakaladı ve tutukladı.

yusuf yazıcı-5

Türkiye A Milli Takım'da da forma giyen Yusuf Yazıcı'nın Türkiye'deyken evinde hırsız girmişti. Yusuf Yazıcı’nın daha önce 2020’de aracı çalınmış ve son olarak Aralık 2023’te de hırsızlık mağduru olmuştu. Yusuf Yazıcı yaşanan olayı sosyal medya hesabından 'Again and again and again' paylaşımı ile doğruladı.