Axa Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor’un sezon başında Hatay Büyükşehir Belediyespor’dan kadrosuna kattığı 1997 doğumlu orta oyuncu Furkan Aydın, Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi mikrofonlarına konuştu.

Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor’un Ünye İlçe Kapalı Spor Salonu’nda oynadığı Fenerbahçe Parolapara maçı öncesinde konuşan Aydın: “Biz bu maç olsun ya da önümüzdeki maçlar olsun kendimizi sınamak istiyoruz. Rahatlığa kapılmak istemiyoruz, kim gelirse gelsin buraya gelen takımlar zorlu bir maç oynayacak. Bugünde inşallah güzel bir maç seyrettireceğiz herkese. İnşallah galip gelen taraf biz oluruz. Burada çok güzel bir voleybol oluyor çok güzel bir tribün oluyor, çok güzel insanlar var. Herkesi davet ediyoruz önümüzdeki maçlara.” dedi.

Kuşgoz İzmir Vinc Akkuş Beledıyespor

Fenerbahçe Parolapara karşısında kazanan taraf olan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor Furkan Aydın ayrıca “Burada çok güzel bir voleybol oynanacak. Çünkü biz onun için çıkıyoruz. Ligdeki hedeflerimizi tam tamamlayamadık ama kendimizden ödün vermek istemiyoruz. Şu an her gelen rakibi de zorlamak istiyoruz.” açıklamasını yaptı.
 

Editör: Samet Karadağ