Büyük heyecan yaradan Gaddar dizisi nerede çekiliyor? Gaddar dizisinin konusu ve oyuncuları. İşte Çağatay Ulusoy'un uzun bir aradan sonra ekranlara döndüğü macera dizisinin merak edilenleri.

FOX TV'nin yeni dizisi "Gaddar", Ay Yapım tarafından üretiliyor ve yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturuyor. Senaryosunu Hürer Ebeoğlu'nun yazdığı dizi, yakında FOX TV izleyicisiyle buluşacak. Dizi, İstanbul ve Şanlıurfa'da çekiliyor. Özellikle İstanbul'un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde renkli görüntüler oluşturan çekimler yapılırken, Şanlıurfa'da ise Halfeti'nin büyüleyici siyah gülleriyle ünlü bölgelerinde çekimler gerçekleştiriliyor. Bu mekanlar, dizinin görsel zenginliğine katkıda bulunuyor.

Gaddar dizisi nerede çekiliyor?

FOX TV'nin yeni dizisi "Gaddar"ın çekimleri, İstanbul'un çeşitli semtleri ve Şanlıurfa'da gerçekleştiriliyor. İstanbul'daki çekimlerde özellikle Beykoz ilçesi, Galata ve Beşiktaş gibi yerler tercih edilmişken, Şanlıurfa'daki çekimler ise bölgenin kültürel ve doğal güzellikleri arasında, Balıklı Göl ve Halfeti gibi mekanlarda yapılıyor​​​​.

Gaddar dizisinin oyuncuları ve konusu

FOX TV'nin merakla beklenen yeni dizisi "Gaddar" 19 Ocak'ta başlıyor. Ay Yapım imzalı dizinin senaryosunu Hürer Ebeoğlu yazarken, yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak başta olmak üzere birçok tanınmış isim yer alıyor. Dizi, askerlik görevinden dönen Dağhan'ın yaşadığı sarsıcı değişimleri ve zorlukları ele alıyor. Evine döndüğünde her şeyin değiştiğini gören Dağhan, ailesi ve mahallesindeki düzensizliklere çare bulmaya çalışırken kendini bir gaddarlığın içinde buluyor.

Editör: Samet Varol