Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği'nin organize ettiği Galatasaray Şampiyonluk Balosu yapıldı. Grand Ayzek Otel Latife Salonu'nda yapılan organizasyon büyük ilgi çekerken Galatasaray taraftarları yeni sezon öncesinde şampiyonluğu yeniden kutladı. Geçtiğimiz sezon Süper Lig'de şampiyon olan ve şampiyonluğu doyasıya kutlayan Galatasaray'da şampiyonluk sevinci yeniden doyasıya bir şekilde Ordu'da 'Şampiyonluk Balosu' ile kutladı.

Kupa Gs

Ordu'da 'Şampiyonluk Balosu'nda sanatçı olarak Agit sahne aldı bu süreçte ise Seyitcan Baysal da DJ olarak sahneye çıktı. Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği tarafından düzenlenen 'Şampiyonluk Balosu'nda hem Ordu hem de çevre illerde yer alan Galatasaray taraftarları 'Ordu Galatasaray Şampiyonluk Balosu'nu kaçırmadı. Şampiyonluk kupasının de getirildiği  'Ordu Galatasaray Şampiyonluk Balosu'nda taraftarlar kupayla fotoğraf çekindi ve anı ölümsüzleştirdi.

'Ordu Galatasaray Şampiyonluk Balosu'nda Altınordu İlçe Belediye Başkanı Ulaş Tepe de yer aldı ve ''Süper Lig'de 2023-2024 sezonunda şampiyon olan Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları kapsamında Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneğince düzenlenen Şampiyonluk Balosu davetine katıldık.''  paylaşımını yaparak balo gecesinden fotoğraflar paylaştı.

Editör: Samet Karadağ