2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de finale çıkacak olan takımlardan bir tanesi Karşıyaka Spor Tesisleri'nde belli olacak. Galataspor ile Eskipazarspor arasında oynanan Play-Off Yarı Final ilk maçı Karşıyaka Spor Tesisleri'nde oynanmış ve iki takım arasında oynanan maçı Galataspor 4-1 kazanarak bir ayağını finale atmıştı. Bu maçın üzerinden geçen bir haftalık sürenin ardından ise Yarı Final rövanş maçı bugün saat 14:00'te oynanacak.

Galataspor-17

Galataspor ile Eskipazarspor bu sezon Ordu 1.Amatör Lig C Grubu'nda yer alırken grup maçlarında ise ilk yarıdaki mücadeleyi Galataspor 2-1 kazanmıştı. Ligde son haftada oynanan iki takım arasındaki maçta Eskipazarspor rakibi karşısında 2-0 öne geçen taraf olmasına rağmen üstünlüğünü koruyamamış ve Galataspor rakibini yakalayarak maçı 2-2'ye getirmeyi başarmıştı. Galataspor ile Eskipazarspor arasında bu sezon oynanan üçüncü maçı Galataspor 4-1 kazanmıştı.

Eskipazarspor-12

Galataspor ile Eskipazarspor arasındaki Play-Off Yarı Final ikinci maçı bugün saat 14:00'te Karşıyaka Spor Tesisleri 1 Nolu Saha'da oynanacak.