Kulüp tarihinde ilk kez geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden ve Play-Off oynayan Galataspor, bu sezonda da mücadele ettiği C Grubu'nu lider bitirerek Play-Off'a kalmıştı. Play-Off B Grubu'nda yer alan Galataspor, bu süreçte iki galibiyet ve bir beraberlik alırken özellikle sezon ortasında yaptığı transferlerine bir yenisini daha ekledi. Galataspor, sezon başında Bölgesel Amatör Lig ekibi Perşembespor'a transfer olarak Ordu Futboluna dönerken sezonun geri kalanında Galataspor forması giyecek.


2021-2022 sezonunda TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor forması giyen ve sadece 5 lig ile 2 türkiye kupası maçı oynadıktan sonra yeni sezonda takımdan ayrılarak kariyerinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig'e imza atan Demireğen, geçen sezon İzmir ekibi Özçamdibispor forması giymişti. Hem savunmanın ortasında hem de sağında oynayan Burak Demireğen, geçen sezon 20 maça çıkmayı başarmış ve yeni sezonda ise ligin 5.haftası öncesinde BAL'ın yeni Ordu temsilcisi Perşembespor ile anlaşmaya varmıştı.

Burak Demireğen, Galataspor'a gelmeden önce Perşembespor forması ile BAL'da 5 maça çıkarken Galataspor teknik sorumlusu Gökmen Yavuz ile bir araya geldi.

Editör: Samet Karadağ