2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de rakiplerini birer geçerek son olarak Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanan final maçında Kumruspor'u yenen Galataspor, tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lige yükselmişti. Şampiyon olarak ikinci kez yer aldığı Ordu 1.Amatör Lig'den terfi hakkı elde eden Galataspor, yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek. Yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarına başlayan Galataspor, bu bağlamda teknik ekibini de takımda tuttu.

Geçen sezon teknik sorumlu Gökmen Yavuz ile birlikte antrenörler Önder Serdar, Enis Sağsen, Tolga Cebeci ve kaleci antrenörü Volkan Alkan, Galataspor'un tarihi sezonunda yedek kulübesindeki teknik ekip olacak. Galataspor'da Genel Koordinatör ve teknik sorumlu olan Gökmen Yavuz ''Şampiyon ekibimle devam edeceğim'' derken ilerleyen günlerde iç ve dış transferde anlaşmaya vardığı isimleri açıklayacaklarını söyledi.

Bölgesel Amatör Lig'de Ünye 1957 Spor ile birlikte yeni sezonda Ordu'yu temsil edecek olan Galataspor, yeni sezonda maçlarını yine Karşıyaka Spor Tesisleri'nde oynayacak.

Editör: Samet Karadağ