2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de Orduspor 1967 A.Ş. ile Bursa Yıldırımspor arasındaki kritik maç için FIFA Kokartlı C Klasman hakemi Gamze Durmuş Pakkan görevlendirilmişti. Pakkan, Ordu'ya gelirken Pazar günü öğleden sonra oynanacak olan mücadeleyi yönetecek. k. Son dönemlerin çıkışta olan hakemlerinden birisi olan Ankara Bölgesi hakemi Gamze Durmuş Pakkan, geçen sezon 1.Lig ve Süper Lig'de birçok maçta AVAR hakemi olurken bu sezon 3.Lig'de orta hakem olarak görev almaya başlamıştı.

UEFA'dan da birçok maçta görev verilen Gamze Durmuş Pakkan'ın eşi ise Trendyol Süper Lig'de hakemlik yapıyor. Burak Pakkan, eşi  Gamze Durmuş Pakkan'ın Ordu'da düdük çalacağı 10 Mart Pazar günü akşam saatlerinde ise İstanbul'da Fenerbahçe ile Siltaş Yapı Pendikspor A.Ş. arasında oynanacak olan mücadelenin dördüncü hakemi olarak göreve alacak.

Gamze Durmuş Pakkan ile Burak Pakkan evlendikten sonra ilk kez 2021 yılının Ekim ayında oynanan Gençlerbirliği – Ankaragücü TFF 1. Lig maçında birlikte sahaya çıkmıştır. Burak Pakkan, Pakkan ailesi için unutulamayan bu maçta orta hakem, eşi Gamze Durmuş Pakkan ise yan hakem olarak görev yapmıştı.
 

Editör: Samet Karadağ