24 Haziran - 1 Temmuz 2024 tarihleri arasında hazırlık kampı yapacak olan Türkiye Plaj Futbolu Millî Takımı'nda kadroya tanıdık bir isim alındı. Geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden Orduspor'un Play-Off sürecinde İskenderun Meydanspor'dan transfer ettiği ve Fatsa'da oynanan Fatsa Yaşamspor maçında ilk ve tek olarak Orduspor forması giyen 1992 doğumlu İsmail Turhan, daha önce birçok kez davet aldığı Plaj Futbolu Millî Takımı'nın hazırlık kampı aday kadrosu kalecilerinden bir tanesi oldu.

Turhan İsmail

Türkiye A Milli Plaj Takım formasını da giyen İsmail Turhan ilk olarak 2016 yılında Milli formayı giymişti. İsmail Turhan, A Milli Plaj Futbol Takım forması ile Avrupa Elemeleri, Dünya Kupası Elemeleri, Uluslararası Dörtlü turnuvalar gibi organizasyonlarda 16 maça çıkarken Orduspor formasını ise bir maçta giymişti. Ordu 1.Amatör Lig'de Orduspor forması ile lig sürecinin tamamlayan Turhan, kariyerinde Bölgesel Amatör Lig'de 75 kez sahaya çıkmış ve oynadığı maçlarda da 4 kez fileleri havalandırmayı başarmıştı.

Plaj Futbolu Millî Takımı'nda Aday kadroya davet edilen oyuncular 24 Haziran Pazartesi günü saat 12.00'de The Lumos Deluxe Resort Hotel'de toplanacak. İşte Aday Kadro:

KALECİ:

-İsmail Turhan
-Mehmet Aşlamacı
-Serkan Banazlı

SAVUNMA:

-Semih Türkmen
-Volkan Yeşilırmak
-Yasin Bağcı
-Efe Lorenzo Deniz
-Uğur Yetkin
-Ferhat Gülbağ
-Recep Demir

HÜCUM:

-Cem Keskim
-Barış Terzioğlu
-Ömer Behiç Benlidayı
-Özcan Kocaman
-Tamer Erbaş
-Emrah Ekmekçi
 

Editör: Samet Karadağ