Kanal D'nin ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programı, yeni sezonuyla izleyicileri ekran başına çekmeyi başardı. İddialı yarışmacılardan biri olan Elif'in yaşamı ise merak konusu haline geldi. Elif Akçam'ın kimliği ve özellikle Instagram hesabı, merak edilen detaylar arasında yer alıyor. Gelinim Mutfakta Elif kimdir? Elif Akçam'ın İnstagram hesabı! Elif Akçam kaç yaşında, nereli? soruları Gelinim Mutfakta Elif'in Instagram hesabı da izleyiciler tarafından araştırılan konular arasında bulunuyor. İşte detaylar...

Gelinim Mutfakta Elif kimdir?

Elif Akçam, Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni sezonunda yer alan bir yarışmacı olarak dikkat çekiyor. Sağlık sektöründe çalışmanın yanı sıra sosyal medyada da içerik üretimi yapıyor. Aynı zamanda ünlü şarkıcı Fatih Ürek'in sunuculuğunu üstlendiği Gelinim Mutfakta programının 2009 yılındaki döneminde de yarışmacı olarak yer almıştır.

Elif Akçam'ın Instagram hesabı?

İşte Gelinim Mutfakta yarışmacıları arasında yer alan Elif'in Instagram adresi:

@elif__akcam

Elif Akçam kaç yaşında, nereli?

İzleyiciler, Elif isimli yarışmacının kişisel detaylarını, kökenini ve yaşını merak ediyor. Henüz Elif Akşam'ın kaç yaşında ve nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Gelinim Mutfakta Yarışmasının Konusu Ne?

Gelinim Mutfakta adlı yarışma, hafta içi her gün ekranlarda yer alıyor. Bu programda gelinler, yemek yapma yeteneklerini sergilerken, kayınvalideler de yaptıkları yemeklere puan veriyor. Yemekler, hangi gelinin yaptığının belli olmadığı bir şekilde kayınvalidelere sunuluyor. Bu yöntemle hangi yemeğin hangi gelinin eseri olduğu gizli tutuluyor. Gün sonunda en yüksek puanı alan gelin, çeyrek altın ödülünün sahibi oluyor. Haftanın son gününde ise, hafta boyunca kayınvalidelerden en yüksek puanı toplayan gelin, bilezik ödülünün sahibi oluyor.

Dilek Cesur kimdir kaç yaşında? Dilek Cesur aslen nereli, ne iş yapıyor? Dilek Cesur kimdir kaç yaşında? Dilek Cesur aslen nereli, ne iş yapıyor?