28 Ağustos 2023 Pazartesi tarihinde Gelinim Mutfakta programına katılan yarışmacı Esra Nur Büyükşahin, izleyiciler tarafından merak edilmektedir. Esra Nur Büyükşahin'in kökeni ve yaşının ne olduğu gibi sorular gündemdedir. Ayrıca, Esra Nur Büyükşahin'in Instagram adresi ve hesabının olup olmadığı da araştırılan konulardan biridir. Gelinim Mutfakta yeni sezonuna dahil olan Esra Nur Büyükşahin hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar aşağıda sunulmuştur. Peki, Gelinim Mutfakta Esra kimdir? Gelinim Mutfakta Esra Nur Büyükşahin kaç yaşında nereli? sorularının yanıtı haberimizde...

Gelinim Mutfakta Esra kimdir?

Esra Büyükşahin, gezmeyi oldukça seven bir kişidir ve dünyanın çeşitli noktalarında tatil yapma fırsatı bulmuştur. Hollanda'dan Fransa'ya, Bangkok'tan Brugge'a kadar birçok ülke ve şehri ziyaret etmiştir. Evli olduğu eşiyle birlikte 4 yıllık bir evliliği vardır. İkisi, 1.5 yıl süren bir ilişkinin ardından nikah masasına oturmuşlardır.

Gelinim Mutfakta Esra Nur Büyükşahin kaç yaşında?

Esra Nur Büyükşahin 1994 doğumlu olup, 29 yaşındadır.

Esra Nur Büyükşahin nereli?

4 yıllık bir evliliği bulunan Esra, İstanbul ilinde yaşamaktadır. Aslen nereli olduğu bilgisi yer almamaktadır.

Esra Nur Büyükşahin Instagram Hesabı

@esramems

Gelinim Mutfakta Elif kimdir? Elif Akçam'ın İnstagram hesabı! Elif Akçam kaç yaşında, nereli? Gelinim Mutfakta Elif kimdir? Elif Akçam'ın İnstagram hesabı! Elif Akçam kaç yaşında, nereli?