Geçen sezon Kadın Futbol 2.Ligi'nde Play-Off oynayan Rüsumat4 Gençlik ve Spor için bu sezon işler yolunda gitmiyor. Kadın Futbol 2.Ligi'nde mücadele eden ve ligde beş maçta mağlup olarak kötü gidişatını bir türlü durduramayan Rüsumat4 Gençlikspor, ligin bitmesini bekliyor. Ligde üç maçı kalan ve bu süreçte Play-Off oynamayı haftalar önce matematiksel olarak yitiren Rüsumat4 Gençlikspor, bu hafta Gençlerbirliği ile karşılaşacak.

rüsumat-4-8

Ligde şu ana kadar 11 maça çıkan ve bu maçlarda 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 7 mağlubiyet alan Rüsumat4 Gençlikspor bu mağlubiyetlerin beşini son beş maçta aldı. Ligde 10 puanı olan Rüsumat4 Gençlikspor bu hafta 11 puanı olan Gençlerbirliği'ni Ordu'da konuk edecek. İki ekip arasında sezonun ilk yarısında Ankara'da oynanan mücadeleyi Rüsumat4 Gençlikspor 1-0 kazanmıştı. Hakan Yurdakul'un öğrencileri bu hafta kazanarak mağlubiyet serisine son vermek istiyor.

rüsumat-5

Rüsumat4 Gençlikspor ile Gençlerbirliği arasındaki mücadele 24 Şubat Cumartesi günü Karşıyaka 2 Nolu Saha'da saat 13:00'de oynanacak.

Editör: Samet Karadağ