2023-2024 sezonunda Voleybol Erkekler 2.Ligi'nde Play-Off oynayacak olan 52 Çamlıkspor ile altyapısından yetiştirdiği oyuncularla Voleybol Kadınlar 2.Ligi'nde gösterdiği performans ile alkış alan 52 Çamlıkspor, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç'i ziyaret etti. 52 Çamlıkspo'da hem erkek hem de kadın voleybol takımının antrenörü olan Ozan Aktaç işe sporcular Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i makamında ziyaret ettiler.

52 çamlık kadın voleybol

Sporcularla sohbet eden Genç, başarılarından dolayı sporculara tebrik etti. Önümüzdeki müsabakalarda ise başarılar diledi. Desteklerinin her zaman yanında olduğunu belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü, bundan sonra da desteklerini sunacaklarını belirtti. 52 Çamlıkspor antrenörü Ozan Aktaç kulübe olan desteklerinden dolayı kendisi, kulüp ve sporcular adına teşekkürlerini iletti.

Sporcularla ve antrenörlerle birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Genç, sporculara çeşitli spor malzemeleri ile ödüllendirdi. Ayrıca 52 Çamlıkspor Antrenörü tarafından Mustafa Genç’e kulüp forması hediye edildi.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ