TFF 3. Lig'in 22. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları Dijital Atama Yöntemi ile belirlendi. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından Dijital Atama Yöntemi ile belirlenen hakemlerden Ankara Bölgesi hakemi olan Giray Şaylan, 22.haftada Ordu'da oynanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü maçını yönetecek.

Bu sezonun ilk haftasında Malatya Arguvan Belediyespor ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki maçı yönetecek sezonu açan Giray Şaylan 3.Lig'de 8 ve Ziraat Türkiye Kupası'da 1 karşılaşmada görev aldı. Giray Şaylan bu sezon aynı zamanda 3.Lig'de Ordu'yu temsil eden takımlar arasında Akhisarspor ile Fatsa Belediyespor arasındaki maçı yöneten isim oldu. Giray Şaylan iki kez Ordu ekiplerinin maçını yönettiği bu sezon ilk kez Ordu'da yeşil zemine çıkacak.

52 Orduspor Futbol Kulübü ile Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü arasındaki mücadeleyi yönetecek olan Giray Şaylan'ın yardımcıları ise Selçuk Gökgöz, Baran Can Durmuş ve Oğuzhan Beyaz oldu.

Editör: Samet Karadağ