2022-2023 sezonunda Gülyalı Turnasuyuspor ile anlaşmaya vararak Ordu 1.Amatör Lig’de forma giyen Evren Demir, yeni sezonda Ordu’dan ayrıldı ve Giresun’a transfer oldu. Daha önce Ordu dışında Rize’de forma giyen Evren Demir, yeni sezonda ise Giresun Süper Amatör Lig ekibi Ali Durağı Gençlikspor forması giyecek.


Orduspor altyapısından yetişen ve 7 yıl çeşitli kategorilerde forma giyen savunma oyuncusu Evren Demir,  daha sonra Rize’de Çaykurspor’da forma giydikten sonra her geçen gün kendisini geliştirmişti. 1998 doğumlu Evren Demir, 2020-2021 sezonunda Rize’yi Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden Salarhaspor’da 4 maçta forma giymiş ve ardından Ordu temsilcisi Ulubey Belediyespor’a transfer olmuştu. Ulubey Belediyespor savunmasının vazgeçilmezi olarak sezonu kapatan Evren Demir, lig ve play-out maçları olmak üzere toplamda 18 maça çıkan Demir, geçen sezon ise Güyalı Turnasuyuspor forması giymişti.

Çok yönlük bir oyuncu olan ve savunma dışında orta sahada da forma giyebilen Evren Demir, yeni sezonda Giresun Süper Amatör Lig ekiplerinden Ali Durağı Gençlikspor’da antrenmanlara başladı.

SAMET KARADAĞ