Maddi açıdan yaşadığı sıkıntılarla birlikte sportif anlamda da son dönemlerde yer aldığı liglerde tutunamayan ve zor bir süreçten geçen Giresunspor, yeni sezonda 2.Lig'de mücadele edecek. 2021-2022 sezonunda Süper Lig'de mücadele eden Giresunspor önce 1.Lige ardından 2.Lige düşerken yeni sezon öncesinde ilk hazırlık süreci için sahaya indi.

Yeni sezonda transfer tahtası kapalı olduğu için elinde kalan oyuncular ve altyapıdaki futbolcularla sahaya çıkacak olan Giresunspor, 2024-2025 sezonunu açtı. Teknik Direktör Metin Aydın gözetiminde sahaya inen Giresunspor'da öte yandan Kulüp Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri de saha dışında transfer yasağını kaldırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

1.Etap kamp çalışmaları kapsamında Giresun'da sahaya inen Giresunspor'da Teknik Direktör Metin Aydın'ın teknik kadrosu belli oldu. Metin Aydın'un teknik ekibinde Yardımcı Antrenör olarak Maksut Ünlü , Kondisyoner olarak Tayfun Aydın Scout/İzleme olarak Fırat Sezer ve Kaleci Antrenörü olarak Efe Salih Oksal görev yapacak.

Editör: Samet Karadağ