Beşiktaş JK United Payment Kadın Futbol Takımı forma giydiği ilk sezondan bu yana 3.Lig, 2.Lig ve  Süper Lig’de şampiyonluklar yaşayan Gizem Gönültaş, ayrıca hem Şampiyonlar Ligi'nde sahaya çıkmış hem de Türkiye A Milli Takım'da forma giymişti. Gizem Gönültaş, Milli Takımda 13 maçta forma giyen Ordulu orta saha oyuncusu, kariyerinde  Beşiktaş JK United Payment Kadın Futbol Takımı formasıyla ise 150.maçında çıktı.

gizem beşiktaş

Kadın Futbol Süper Ligi'nde Beşiktaş JK United Payment Kadın Futbol Takımı'nın geçtiğimiz hafta sonunda Fatih Vatanspor maçında oyuna ikinci yarıda giren Gizem Gönültaş, kariyerinde şampiyonluklar yaşadığı Siyah-Beyazlı ekipte 150.maçına çıktı. Futbola Ordu'da o dönemdeki adıyla Soyaspor Gençlik Spor Kadın Futbol Takımı'nda başlayan 1993 doğumlu orta saha oyuncusu bu sezon 16.maçına çıktı.

gizem gönültaş-1

2014-2015 sezonunda kapısından girdiği Siyah-Beyazlı ekipte birçok başarıda imzası olan Gizem Gönültaş, kariyerinde Kadınlar Ligi'nde oynadığı takımların formasıyla 219 maça çıktı ve 88 gol attı. Gönültaş, Beşiktaş JK United Payment Kadın Futbol Takımı formasıyla oynadığı üç farklı ligde maçlarda ise ligde 68 gol attı. 


SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ