31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kala siyasi parti adayları saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Belediye başkan adayları da ilçe ziyaretlerini yoğun bir tempoyla gerçekleştiriyor. Bu kapsamda CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zekai Sana, Gölköy ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sana, ilçede yaptığı ziyaretlerde seçim vaatlerini anlattı ve destek istedi.

Adaylar birbirlerine başarılar diledi

Sana’nın Gölköy ziyareti sırasında ilginç bir tesadüf yaşandı. AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Hilmi Güler de aynı saatlerde Gölköy’deydi.

Gölköy-3

İki rakip aday, Gölköy’de karşı karşıya geldiklerinde şaşkınlıklarını gizleyemedi. Birbirlerine nezaketle selam veren Sana ve Güler, başarı dileklerini iletti. Sana, 2002 yılındaki genel seçimde tanıştığı ve yarıştığı Güler ile 22 yıl sonra belediye seçimlerinde rakip olduklarını hatırlattı. Güler de dostlarının sadık, rakiplerinin mert olmasını diledi. İki aday, demokratik bir yarışın en güzel örneğini sergileyerek ilçede programlarına devam etti.

Editör: Atakan Öztürk