Karahasan Mahallesi’nden Süleymaniye Mahallesi’ne oradan da ilçenin önemli turizm destinasyon alanlarından Ulugöl’e ulaşım sağlayan 5 km’lik yolda çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Toplam yol ağı, Türkiye ortalamasının 4 katından fazla olan kentte, ilçelerde sürdürülen yol çalışmalarında büyük aşama kaydedildi. 19 ilçede kurduğu şantiyelerle ilin çehresini değiştiren Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, belirlenen program çerçevesinde, mahalle ve grup yollarında, standardı yüksek, konforlu bir ulaşım çalışması gerçekleştiriyor.

Vatandaşlardan teşekkür

Çalışmalar ilçe halkını da memnun etti. Yıllardır özlemle bekledikleri konforlu yola sonunda kavuşacaklarını ifade eden Gölköy Karahasan Mahallesi Muhtarı Nuri Köse ve mahalle sakinleri Başkan Güler ve ekibine teşekkür etti.

Vatandaşlar, “Yıllardır özlemle beklediğimiz 5 km’lik yolumuzda çalışmalar başladı. Toz ve çamur nedeniyle ulaşımda sıkıntı çektiğimiz yolumuzda güzel bir çalışma gerçekleştiriliyor. Başkanımız Hilmi Güler’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Haber merkezi

Akkuş ve Gölköy'de diş hekimi sıkıntısı sona eriyor Akkuş ve Gölköy'de diş hekimi sıkıntısı sona eriyor