Hem Ordu Futbolu hem de Perşembespor için son yıllarda heyecan verici genç oyuncuların başında gelen Berat Efe Çakcı'nın, yeni sezonda nasıl bir yol haritası izleyeceği merak ediliyor. Perşembespor'un 2022-2023 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig şampiyonluğunda zaman zaman maç kadrosuna yer alan ve özellikle altyapıda duran top golleri ile dikkat çeken 2005 doğumlu Berat Efe Çakcı, geçen sezon Bölgesel Amatör Lig kadrosunda yer almıştı.


Sezonun ilk yarısında ufak bir ameliyat geçiren ve dört maç hariç tüm karşılaşmalarda yedek kulübesinde yer alan ancak süre bulamayan Berat Efe Çakcı, sezonun ikinci yarısında ilk hafta maçında Ünye'de ilk kez forma giymişti. Berat Efe Çakcı, Perşembespor formasını ilk kez Ünye 1957 Spor karşısında giyerken son 20 dakika süre bulmuştu. Berat Efef Çakcı, Samsun Büyükşehir Belediyespor maçında son 10 dakika, Suluova Sebatspor maçında ise son 15 dakikada sahaya girerken, Çankırı Saray 18 Spor Kulübü ve Çarşambaspor maçlarında ilk 11'de sahaya çıktı.

Vonaspor'da yetiştikten sonra Perşembespor altyapısına geçen ve kısa bir dönem Galataspor altyapısına geçen Berat Efe Çakcı daha sonra yeniden Perşembespor'a dönmüştü. Perşembespor'un genç yeteneği için Ordu'da bazı takımların yeni sezon öncesinde teklif yapabileceği öğrenildi.

Editör: Samet Karadağ