Özdemir, sosyal medya hesaplarında paylaştığı yemek videoları ile kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Videolarında gülümseyerek ve enerjik bir şekilde yaptığı yemekler, onu dünyanın en popüler şeflerinden biri haline getirdi.

Özdemir, Türk mutfağını dünyaya tanıtmak için yaptığı çalışmalarla da takdir ediliyor. Arap ve Anadolu mutfaklarından lezzetleri birleştirerek hazırladığı yemekler, dünyanın dört bir yanındaki insanların ilgisini çekiyor.

CZN-BURAK

En son şubesi Vadi İstanbul'da açıldı

Özdemir, Türkiye'deki son şubesini geçtiğimiz aylarda Vadi İstanbul'da açtı. Açılışa ünlü isimler de katıldı. Özdemir, açılışta yaptığı konuşmada, "Türk mutfağını dünyaya tanıtmak için çalışmaya devam edeceğim" dedi.

CZN-BURAK-1

Dünyaca ünlü isimlerle buluşuyor

Özdemir, dünyanın dört bir yanından gelen ünlü isimlerle de buluşuyor. Özdemir, geçtiğimiz aylarda Dubai'de İngiliz şarkıcı Ed Sheeran ile bir araya geldi. İkili, birlikte yemek yiyerek sohbet etti.

Özdemir, sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor. Özdemir, sık sık ünlü isimlerle birlikte çekildiği fotoğrafları ve videoları paylaşıyor.

Atakan Öztürk

Espresso Lab'ın sahibi kimdir nereli? Kocadağ Ailesi Şirketler Grubu serveti ne kadar? Espresso Lab'ın sahibi kimdir nereli? Kocadağ Ailesi Şirketler Grubu serveti ne kadar?