Ekranların en uzun soluklu magazin programlarından biri olan "2.Sayfa", sürpriz bir ayrılıkla sona erdi. Programın 18 yıldır sunuculuğunu üstlenen Gülşen Yüksel Salt, ekranlara veda etti. Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı, bugün birlikte son kez izleyici karşısına çıktılar.

Gülşen Yüksel 2. Sayfa'da neden ayrıldı? 

Gülşen Yüksel, izleyicilere yeni yıl dilekleri ile veda etti. 2024 yılının herkese sağlık ve mutluluk getirmesini dileyen Yüksel, yeni başlangıçlar ve heyecanlarla dolu bir yıl olmasını temenni etti. "2. Sayfa" programının ekranlara veda ettiğini belirten Yüksel, kardeşi Müge Dağıstanlı'nın "Aramızda Kalmasın" programı ile sabahlara damga vurmaya devam edeceğini söyledi ve Dağıstanlı'yı izleyicilere emanet etti.

Müge Dağıstanlı'nın Duygusal Konuşması

Müge Dağıstanlı da 18 yıllık partnerini duygusal bir konuşmayla uğurladı. 18 yıl önce başladıkları bu yolculuğun, kariyer, başarı ve dostlukla dolu olduğunu belirten Dağıstanlı, bu sürecin zirvede bırakılmasının kararlaştırıldığını ifade etti. Dağıstanlı, Gülşen Yüksel'in "kısa bir mola" istediğini ve aralarındaki dostluğun hiçbir zaman bitmeyeceğini vurguladı.

"Aramızda Kalmasın" Programı ve Yeni Dönem

Müge Dağıstanlı, 2024'te "Aramızda Kalmasın" programı ile ekranlara dönecek. Bu programda Dağıstanlı'ya gazeteci Ali Eyüboğlu eşlik edecek. "2.Sayfa"nın sona ermesi ve Gülşen Yüksel'in vedası, magazin dünyasında önemli bir dönemin sonunu işaret ediyor. Dağıstanlı'nın yeni programı ise izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Editör: Samet Varol