Başkan Sipahi mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Saygıdeğer Gülyalı’lı Hemşehrilerim, Kurban Bayramı vesilesiyle hepinize kucak dolusu selamlar gönderiyorum.Belediye Başkanı olarak sizlerle birlikte ikinci bayramımı kutlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu mübarek günlerin, birlik ve beraberliğimizin daha da kuvvetlenmesine, sevgi ve saygının artmasına vesile olmasını diliyorum.

Kurban Bayramı; paylaşmanın, yardımlaşmanın ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı, gönüllerimizin bir olduğu, kardeşlik bağlarımızın güçlendiği özel bir zamandır. Bu bayram günlerinde, ihtiyaç sahibi kardeşlerimizi unutmadan, kapılarımızı ve gönüllerimizi herkese açarak, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu en güzel şekilde yaşatacağımıza inanıyorum. Kurban keserken, bu güzel ibadeti yerine getirirken, komşularımızı ve çevremizi de bu güzelliklerden nasiplendirmeliyiz.

Bayramın getirdiği huzur ve mutluluğun, ülkemizin dört bir yanına yayılmasını, dünya genelinde barışa ve kardeşliğe vesile olmasını diliyorum. Çocuklarımızın bayram sevincini doyasıya yaşayacağı, büyüklerimizin hatırlanacağı ve ziyaret edileceği bir bayram olmasını temenni ediyorum. Hepinizin bayramını kutluyorum; sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi diliyorum.

Nice güzel bayramlarda birlikte çalışarak, kazanarak, bolluk ve bereket dolu bir Gülyalımız’da hep birlikte yönettiğimiz, geliştirdiğimiz bir memlekette buluşmak dileğiyle. Bu güzel dileklerle, Kurban Bayramı’nın siz değerli hemşehrilerime, memleketimize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini diliyorum. Bayramınız mübarek olsun." 

Editör: Soner Özdemir