2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de Çeyrek Final maçlarından üç tanesi bugün oynanacak. Ordu 1.Amatör Lig'de sekiz takımın şampiyonluk mücadelesi verdiği ve bugün üç takımın sezona veda edeceği maçlardan bir tanesi de Kumru İlçe Sahası'nda oynanacak. Kulüp tarihinde ilk kez mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig'de Play-Off'a kalan ve yürüyüşünü sürdürerek Yarı Finale yükselmek isteye Gülyalı Bozkurtspor, 3-1 yendiği Kumruspor karşısında deplasmanda da istediği sonucu almak istiyor.

Gülyalı-Bozkurts

Ligde normal sürede ilk üç maçta galibiyet alamayan ancak daha sonra toparlanarak farklı galibiyetler almayı başaran Gülyalı Bozkurtspor, sahaya çıktığı 14 maçın yarısını kazanmayı başarmıştı. Gülyalı Bozkurtspor bu sezon Play-Off Grup aşamasında da özellikle Ulubey Belediyespor karşısında aldığı galibiyet ile birlikte Play-Off Çeyrek Finale adını yazdırırken, Çeyrek Finalde ise Kumruspor karşısında Gülyalı İlçe Sahası'nda 3-1 kazanmıştı.

Kumruspor ile bu sezon üç kez karşı karşıya gelen ve rakibine iki kez kaybeden Gülyalı Bozkurtspor, Play-Off Çeyrek Final ilk maçında rakibini yenmeyi başarmıştı. Gülyalı Bozkurtspor, tek farklı mağlubiyet, beraberlik ya da galibiyet halinde turu atlayan taraf olacak. 

Editör: Samet Karadağ