2023-2024 sezonunda mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig'de Play-Off'lara kalan ve transfer çalışmalarını sürdüren Gülyalı Turnasuyuspor'da altyapı oyuncuları ise 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne gönderildi. Geçen sezon Gülyalı Turnasuyuspor'u çalıştıran Şükrü Bekiroğlu ve Oğuz Aksu bu sezon 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün altyapısında görev alırken, Gülyalı Turnasuyuspor altyapısından iki oyuncuyu aldı.

Ali Berk

Gülyalı Turnasuyuspor genç oyuncuların transferi ile ilgili olarak ''2023-2024 Sezonu formamızı giyen altyapı oyuncularımız Metin Göç ve Ali Berk Bektaş ile yollarımız ayrılmıştır. 52 Orduspor Futbol Kulübü altyapısına transfer olan Metin Göç ve Ali Berk Bektaş kulübümüze geldiği günden bu yana takımımıza verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki kariyerlerinde kendilerine başarılar dileriz.'' açıklaması yapıldı.

2007 doğumlu Ali Berk Bektaş ve 2007 doğumlu Metin Göç, altyapısından yetiştiği Gülyalı Turnasuyuspor'dan ayrılarak 52 Orduspor Futbol Kulübü altyapısına katıldı.

Editör: Samet Karadağ