2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de Gülyalı Turnasuyuspor ile Orduspor, Gülyalı İlçe Sahası’nda karşı karşıya geldi. İlk yarıda maçın başlaması ile birlikte iki takımın forma renkleri çok karışırken, takımlarda yedek forma olmayınca ev sahibi ekip formayı ters giydi ve ilk yarıyı bu şekilde tamamladı. Maçta ilk yarı orta saha mücadelesi şeklinde geçti. Maçın ilk yarısının son anlarında ise gelen ortaya iyi vuran Caner Güler Orduspor’u 1-0 öne geçirdi.

turnasuyuspor-4

Gülyalı Turnasuyuspor sahaya Doğukan Güler, Yunus Emre Can,  Berk Savaşkan, Umut Can Kiziroğlu, Tolga Katırcı, Salih Can Yıldırım, Rahman Koçak, Yasin Kocagöz, Barış Gün, Birkan Aydın, Sinan Bayar ilk 11’i ile çıktı. Orduspor ise Mustafa Kaya, Mehmet Cem Yılmaz, Caner Güler, Mustafa Şıh, Gökdeniz Kuzu, Mehmet Cuma Yıldız, Emir Can Sürmelioğlu, İsa Keklikçi, Muhammed Çelik, Mustafa Yılmaz ve Mustafa Arslan ilk 11’i ile çıktı.

Hem Gülyalı Turnasuyuspor hem de Orduspor maçın ilk 45 dakikalık büyük mücadele örneği gösterirken oyun sakatlıklardan dolayı ise çokça durdu.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ