Ordu Amatör Ligi'nin köklü takımlarından olan ve Play-Off'un gediklilerinden birisi konumundaki Gülyalı Turnasuyuspor'da yeni sezon öncesinde ilk hamle geldi. Geçen sezon mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig'de Play-Off oynama başarısı gösteren ve Gülyalı Turnasuyuspor, geçen sezon ligde normal sezonda ilk mağlubiyetini sezonun 11.haftasında almıştı. Ligde uzun süre lider olan ancak üçüncü sırada yer alarak Play-Off'a yükselen Gülyalı Turnasuyuspor, Play-Off Çeyrek Finali'nde Eskipazarspor'a elenerek sezonu tamamlamıştı.

Gülyalı Turnasuyuspor ile adı özdeşleşen ve Ordu Futbolu’nda birçok başarısı olan Mümin Sarı, ‘Turna’da 12 yıl görev yapmıştı. 2022-2023 sezonunda kulüp içerisinde farklı bir görev verilen Mümin Sarı, geçen sezon yeniden eşofmanları giyerek takımın başına geçmişti. Gülyalı Turnasuyuspor teknik direktörü Mümin Sarı, yeni sezon öncesinde ise ''2024-2025 sezonunda takımla devam dedik'' paylaşımını yaptı.

Ordu 2.Amatör Lig’de Gülyalı Turnasuyuspor ile şampiyonluk yaşayarak takımı 1.Amatör Lig’e çıkaran teknik direktör olan Mümin Sarı, defalarca Play-Off oynattığı Gülyalı Turnasuyuspor’da 2021-2022 sezonunda da final oynama başarısı göstermişti.

Editör: Samet Karadağ