Ordu 1.Amatör Lig 12.haftada Gülyalı Turnasuyuspor ile Orduspor, Gülyalı İlçe Sahası'nda karşıya geldi. Ordu'nun Gülyalı İlçesi'nde yer alan ve bu sezon futbolseverlere kapısını açan Gülyalı İlçe Sahası'nda oynanan maça taraftarlar yoğun ilgi gösterirken, karşılaşmayı Orduspor 3-1 kazandı. Maçın ikinci yarının ortalarında ise Gülyalı Turnasuyuspor'un 21 yaşındaki orta saha oyuncusu bir anda yere yığıldı.

Sahanın orta sahasına yakın bir bölümünde bir anda yerde kalan Yasin Kocagöz'ün nefessiz kaldığı gözlemlenirken, sağlık görevlileri hemen 21 yaşındaki futbolcuya saha içerisinde müdahale etti. Ambulansın saha kenarında olmadığı Gülyalı İlçe Sahası'da Yasin Kocagöz için ambulans getirilirken, saha kenarında tedavisi yapılan Kocagöz ambulans ile hastahaneye götürüldü.

Gülyalı-Turnasuyuspor-5
Gülyalı Turnasuyuspor cephesinden 2002 doğumlu Yasin Kocagöz'ün sağlık durumu hakkında bilgi gecikmedi ve ''Futbol A Takımımızın Orduspor ile oynadığı maçta futbolcumuz Yasin Kocagöz'ün aldığı kafa darbesi sonucunda geçici tramva geçirmiştir. Kaldırıldığı Medical Park Hastanesi'nde yapılan kontrollerde durumunun iyi olduğu bilgisine ulaştık. Futbolcumuzun tedavisine sağlık ekiplerince devam etmektedir. Futbolcumuz Yasin Kocagöz'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda eskisinden daha sağlam bir şekilde aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.'' bilgisi verildi.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Editör: Samet Karadağ