Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Gülyalı Turnasuyuspor’da yeni sezon hazırlıkları başladı. Geçen sezonun ardından yeni sezonda da Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Gülyalı Turnasuyuspor’da 12 sezon takımda görev yapan Mümin Sarı yeniden takımı çalıştıracak ve yine Play-Off hedefi ile lige başlayacağını belirtti.

Gülyalı Turnasuyuspor'dan Farklı Antrenman Gülyalı Turnasuyuspor'dan Farklı Antrenman

Gülyalı Turnasuyuspor’un sosyal medya hesabına açıklamalarda bulunan tecrübeli antrenörü Mümin Sarı: ‘’Öncelikle inşallah kazasız, belasız ve sakatsız bir lig geçiririz. Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Kulüp eşbaşkanlarımız Şükrü Öztürk ve Mehmet Murad Yıldız ve yönetim kurulumuza çok teşekkür ediyorum. Sağolsunlar bütün imkanlarını bize seferber ettiler. Gayet güzel bir çalışma ortamı yakaladık. Şu an lie hazırlanıyoruz. 2023-2024 sezonunun ilk haftasında Doğaspor maçı ile başlayacağız. İyi oyunumuz ile istediğimiz skoru almak istiyoruz.’’ dedi.

''Taraftarlara Çok İhtiyacımız Var''

Kirazlimanıspor ile oynanan ve rahat kazanılan sezonun ilk hazırlık maçını değerlendiren Mümin Sarı aynı zamanda Gülyalı Turnasuyuspor’a sahip çıkmaya çalıştığını söylerken: ‘’Biz hazırlık maçını gerçekten şehrimizin güzide takımı ile oynadık. Maçı net bir skor ile kazandık ama oyun içerisinde eksiklerimizi de görmüş oldu. Kulüp olarak hedefimiz Play-Off’a kalabilmek. Amacımız ve çalışmalarımız bu yönde. Çok zor bir lig bizi bekliyor. Özellikle söylüyorum, Gülyalı Belediyesi ve Kulüp Başkanımızın emaneti olan Gülyalı Turnasuyuspor takımına her türlü sahip çıkmaya çalışıyorum. Her defasında bunun arkasında durmaya devam edeceğim. Orduspor, Kabadüz Belediyespor, Esnafspor gibi takımlarla oynayacağız. Taraftarlarımıza o yüzden şunu söylüyorum, onlara çok ihtiyacımız var. Bizler sahada elimizden geleni yapan bir ekip ve oyuncu grubu olacağız. Gülyalı halkını gururlandırmak için sahada mücadele veren bir takım olacak.’’ açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ