Bu sezon Gülyalı'da açılan futbol sahasını kullanan takımlardan Gülyalı Turnasuyuspor ile Gülyalı Bozkurtspor arasında Play-Off maçlarında Fair-Play esintileri üst seviyeye çıktı. Gülyalı Turnasuyuspor yıllardır mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig'de Play-Off'ların gediklisi olurken, Gülyalı Bozkurtspor ise ilk kez mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig'de Play-Off oynamaya devam ediyor. İki takım Play-Off'ların 5.hafta maçları öncesinde ise dostca antrenman yaptı.

Gülyalı Turnasuyu 11

Gülyalı Bozkurtspor, Gülyalı Turnasuyuspor'un akşam antrenmanı sonrasında Mavi-Beyazlı ekibe tatlı ikramında bulundu. Gülyalı Turnasuyuspor cephesinden yapılan açıklamada ''''Kardeşlik sadece saha içinde değil, saha dışında da büyük anlam taşır. Dün antrenman sonrası, değerli kardeş takımımız Gülyalı Bozkurtspor'un tatlı ikramıyla karşılaştık. Bu jest, futbolun ötesindeki bağları ve dostluğun ne kadar değerli olduğunu bir kez daha hatırlatmıştır. Birlikte geçirdiğimiz anlar, sadece antrenman sahasında değil, kalplerimizde de iz bırakacak. Gülyalı Bozkurtspor'a teşekkürlerimizi sunarız, bu dostluk ve dayanışma yolculuğunda birlikte nice zaferlere ulaşacağımıza inanıyoruz. Yolumuz, sadece futbol değil, aynı zamanda dostluk ve kardeşlik için de açık. Birlikte daha güçlüyüz.'' ifadeleri yer aldı.

Gülyalı-Bozkurts

Gülyalı Turnasuyuspor Play-Off B Grubu 5.haftasında Kumruspor ile oynayacak, Gülyalı Bozkurtspor ise A Grubu 5.haftasında Kabadüz Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Aynı ilçenin iki takımı daha önce hiç rakip olmadı.

Editör: Samet Karadağ