Spor Toto 2.lig

27 Mayıs 2014 Salı 17:15
Bu haber 76452 kez okundu

Spor Toto 2.lig, Beyaz Grupta mücadele eden Gümüşhanespor, yeni teknik direktörü Gürses Kılıç'la bir yıllığına sözleşme imzaladı.Kulübün Tekke Köyünde bulunan tesislerinde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan kulüp başkanı...

Spor Toto 2.lig

Spor Toto 2.lig, Beyaz Grupta mücadele eden Gümüşhanespor, yeni teknik direktörü Gürses Kılıç'la bir yıllığına sözleşme imzaladı.
Kulübün Tekke Köyünde bulunan tesislerinde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan kulüp başkanı İdris Çimen, Murat Gürkan Zora’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Gürses Kılıç'ı getirdiklerini belirterek, yeni sezon için transfer çalışmalarına teknik direktör Kılıç’la başladıklarını söyledi.
Başkan Çimen, "Yeni sezon için Gürses hocamızla anlaştık. Hocamızın belirlediği mevkilere gerekli transferleri yaparak bu sezonu iyi bir noktada bitirmek istiyoruz." dedi.
Kırmızı beyazlı camianın başarısı için çalışacağını belirten yeni Teknik Direktör Gürses Kılıç ise “Camiamızla birlikte takımımın başarısı için çalışacağım.” diye konuştu.
Düzenlenen imza törenine ikinci başkan Günay Muslu ve Asbaşkan Servet Taş katılırken, Kılıç ile yapılan sözleşmenin bir yıllık olduğu bildirildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x