Altınordu’da altyapı çalışmalarına devam!

21 Aralık 2020 Pazartesi 01:56
Bu haber 8953 kez okundu

92 mahalleye eşit hizmet ilkesinden taviz vermeden sürdürdüğü çalışmalarıyla Düz Mahalle de yılların kronik alt yapı sorununa neşter vuran Altınordu Belediyesi, Yeni Mahalleyi ise cadde cadde sokak sokak baştan aşağı yeniliyor.

Altınordu’da altyapı  çalışmalarına devam!

Altyapı çalışmalarına ara vermeden devam eden Altınordu Belediyesi Şirinevler, Cumhuriyet, Zaferimilli, Kirazlimanı ve Karapınar mahallelerinde ise çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Altınordu belediyesi fen işleri müdürlüğü ekipleri tarafından yoğun bir mesai harcanarak gerçekleştirilen çalışmalar ile birlikte, yağmur suyu hatları yenileniyor, altyapısı biten bölgelerde sıcak asfalt ve kaldırım çalışmaları gerçekleştiriliyor.

 

Ekiplerin sahada yürüttüğü çalışmaları yakından takip eden Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören: “Altınordu'nun bir ucundan diğer ucuna, sorumluluk alanımız içinde bulunan her noktada hassas, özenli ve sorunları kökten çözüme kavuşturan çalışmalar yürütüyoruz. Şehrimizin her noktasında hemşerilerimizin olduğu her yerde biz varız. Ekiplerimiz asfalt serimi kanal temizliği istinat duvarı ve malzemeli bakım onarım çalışmalarını pandemi sürecinde de ara vermeden sürdürüyor. Halkımız her şeyin en güzeline layıktır. Biz de onlara layık olmaya çalışıyoruz”dedi. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x