Amatör Kulüpler Binalarına Yerleşiyor !

05 Haziran 2021 Cumartesi 10:35
Bu haber 264 kez okundu

Ordu Amatör Spor Kulüpleri için Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde bitmesine az kalan kulüp binalarının 13 kulübe teslim edildiği öğrenildi.

Amatör Kulüpler Binalarına Yerleşiyor !

 Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakanlığı'nın Ordu'daki amatör futbol kulüplerinin maç ve antrenman öncelerinde giyinmeleri ve kulüplerin işlerini yürütebilmesi için inşa ettikleri kulüp binalarının ise kulüplere maddi sorunlardan dolayı teslim edilmezken, orta yolun bulunduğu ve 13 kulübün anahtar teslim aldığı öğrenildi.

Ordu Amatör Lig ve altyapı liglerinde mücadele eden Demirspor, Doğaspor, İdman Yurdu, Gülyalı Turnasuyuspor, Esnafspor, Eskipazarspor, Kirazlimanıspor, Rüsumat-4 GSK, Saraycık Belediyespor, Kotyora Futbol Kulübü, Merkezspor, Galataspor ve Kayaspor’un yeni sezonda kendilerine ait kulüp binaları olacağı öğrenildi.

Her külübe 70 m2’lik ayrı odaların verildiği tesislerin ise çevre düzenlemesinin henüz halledilmesini gözlerden kaçmadı. Altınordu Tesisleri’nde 1 ya da 2 saha daha yapılma planı olduğu ve çevre düzenlemesine bu sahaların bitiminin ardından başlanacağı konuşuluyor.
SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x