Programın son günü hemşehrileriyle buluşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler vatandaşların sevgi seliyle karşı karşıya kaldı. Kendisiyle fotoğraf çektirmek için uzun kuyruklar oluşturan vatandaşların ilgisine kayıtsız kalmayan Başkan Güler, her biriyle yakından ilgilenerek sohbet etti.

stantları gezdiler

İstanbul Maltepe Sahili Etkinlik Alanında gerçekleştirilen ve yüzbinlerce Orduluyu bir araya getiren “Ordu Tanıtım Günleri” önemli isimleri de ağırladı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hamarat ile birlikte ilçe belediyeleri ile çeşitli kurum ve kuruluşların yer aldığı stantları gezdi.

Ziyaretçi akınına uğradı

Öte yandan etkinlik boyunca Ordu Büyükşehir Belediyesi standı yoğun ilgi gördü. Stantta vatandaşlara Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen çalışmalar gösterilirken, fındık ve Kybele çikolatası ikramının yanı sıra çeşitli hediyeler dağıtıldı. Ordu Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı da günün belli saatlerinde düzenlediği konserlerle Ordu Tanıtım Günleri’ne renk kattı. Haber Merkezi