Elvan ve Güven Tatlı çifti, sosyal medyanın yeni fenomen çifti olarak dikkat çekiyor. Kısa süre içinde sosyal medyada içerik üretmeye başlayan çift, büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Peki, Güven Elvan kimdir nereli kaç yaşında? İşte bu sevilen çift hakkında merak edilen her şey...

Güven Elvan kimdir nereli kaç yaşında?

Güven & Elvan, 805 bin abonesi olan, komedi ve günlük vloglar içeren videolar paylaşan bir YouTube kanalıdır. Kanal, Güven ve Elvan adında iki kişiden oluşmaktadır. Güven & Elvan, 1.4 milyon takipçili TikTok hesabına da sahiptirler. Hesaplarında mizah videoları ve günlük vloglar paylaşmaktadırlar.

Güven Elvan kimdir?

Güven Tatlı, 15 Temmuz 1999 tarihinde Adana’nın Seyhan ilçesinde doğdu. Elvan Tatlı ise 25 Ağustos 1999'da Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde dünyaya geldi. Elvan ve Güven, sırasıyla 22 yaşında olan çift, şimdilerde sosyal medyada yayımladıkları içeriklerle geniş bir kitleye hitap ediyor. 18.04.2024 tarihinde Toprak ve Rüzgar adında ikiz bebekleri dünyaya gelmiştir.

Güven Elvan nereli?

Güven, Adana Seyhan'lı, Elvan ise Diyarbakır'ın Silvan ilçesindendir. Çift, şu anda Balıkesir Burhaniye’de yaşamaktadır.

Güven Elvan kaç yaşında?

Güven ve Elvan çiftinin ikiside 22 yaşındadır. Güven, 15 Temmuz 1999 doğumlu Elvan ise, 25 Ağustos 1999 doğumlu?

Güven Elvan boyları?

YouTuber Güven’in boyu 1,78 cm, Elvan ise 1,60 cm'dir.

Güven Elvan burcu nedir?

Güven Yengeç burcu, eşi Elvan ise Başak burcudur.

Güven Elvan çocuğu var mı?

Güven ve Elvan çiftinin Toprak ve Rüzgar adında ikiz bebekleri vardır.

Editör: Kerim Gültaş