Belediye Haberleri

belediye haberleri ve güncel belediye gelişmeleri, belediye ile ilgili tüm video, belediye fotoğrafları ve belediye haberleri Ordu Son Dakika Haberleri - Ordu Yorum Gazetesi - Ordu Haber sitemizde


GÜNDEM

Altınordu Belediyesi Meclis Üyeleri, yeni dönemin ilk meclis toplantısının ardından Ordu Garnizon Şehitliği’ni ziyaret etti.

GENEL

Altınordu Belediyesi, bugün saat 10:00'da gerçekleşecek ilk meclis toplantısını sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlayacak.

GÜNDEM

Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, belediye başkanı olarak girdiği ilk bayramda Altınordu’nun neredeyse gitmedik mahallesini bırakmadı.

GENEL

Çamaş Belediyesi eski Başkanı Mahmut Ayparçası, Çamaş’ta yapılan devir teslim törenine ilişkin sosyal medya hesabında açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM

Çamaş belediye Başkanı Leyla Çıtır mazbatasını alarak göreve başladı.

GÜNDEM

Fatsa Belediye Başkanlığına yeniden seçilen İbrahim Etem Kibar, mazbatasını aldı.

GÜNDEM

Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, mazbatayı aldıktan sonra anne ve babasının mezarını ziyaret etti.

GÜNDEM

Gülyalı Belediye Başkanı Medet Sipahi, devir teslim töreninin ardından görevine başladı.

GÜNDEM

Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. M. Hilmi Güler, İlçe Seçim Kurulu’na teslim edilen tutanaklarda herhangi bir hukuk...

GÜNDEM

Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, tebrik için çiçek göndereceklere çağrıda bulunarak, “şehit ailesi derneklerine bağışta bulunmanız daha anlamlı olur.” Dedi.

GÜNDEM

Kabataş Belediye Başkanı seçilen Bülent Güney, görevine başladı.

GENEL

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin kesin olmayan sonuçlarına göre, 5 büyükşehir, 6 il ve 64 ilçe belediye başkanlığını kadın...