uşak haber

Doğalgaz Haberleri

doğalgaz haberleri ve güncel doğalgaz gelişmeleri, doğalgaz ile ilgili tüm video, doğalgaz fotoğrafları ve doğalgaz haberleri Ordu Son Dakika Haberleri - Ordu Yorum Gazetesi - Ordu Haber sitemizde


GÜNDEM

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in girişimleriyle ilçelerde doğalgaz çalışmaları sürüyor.

Ordu’nun Aybastı ilçesinde başlayan doğalgaz çalışmaları sonuç verdi. İlçede evlere doğalgaz akışı sağlanmasına başlandı.

GENEL

25 metreküp doğalgaz desteği ve 150 TL'lik aylık fatura desteği 1 Mayıs itibarıyla sona erdi.

GENEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından müjdelenen 25 metreküp ücretsiz doğalgaz uygulaması, 1 Mayıs 2024 tarihi itibarıyla sona eriyor.

GENEL

24 Nisan 2023 tarihinde başlayan ve 1 Mayıs 2024'te sona erecek olan 25 metreküp ücretsiz doğalgaz uygulaması için geri sayım...

GENEL

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. M. Hilmi Güler, Yeni dönemde Mesudiye'ye doğalgaz gelecek dedi.

GENEL

Türkiye, enerjide dışa bağımlılığını azaltmak ve tüketim içinde öz kaynakların payını artırmak için karasularındaki aramalarına ağırlık verirken, bu yıl yeni...

GÜNDEM

Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, yatmadan önce sobaya odun atmayın. Doğalgaz havalandırmasını ise kapatmayın açıklaması ile vatandaşları uyardı.

GENEL

Ordu'nun Kabadüz ilçesindeki Çambaşı Yaylası'nda bulunan kayak tesisleri ve 5 yıldız konforundaki otel, doğalgaz ile buluştu.

İLÇE HABERLERİ

Ordu’nun Gölköy ilçesinde geçtiğimiz aylarda başlayan doğalgaz çalışmaları kapsamında, doğalgaz dağıtım tesisinin ilk betonu dökülmeye başladı.

GÜNDEM

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda ilçenin boru hatlarına doğalgaz verilmeye başlandığını duyurdu.

GENEL

Doğalgaz destek ödemesi başvurusu, e-Devlet üzerinden yapılabilmektedir.