usak haber

Fatsa Haberleri

fatsa haberleri ve güncel fatsa gelişmeleri, fatsa ile ilgili tüm video, fatsa fotoğrafları ve fatsa haberleri Ordu Son Dakika Haberleri - Ordu Yorum Gazetesi - Ordu Haber sitemizde


İLÇE HABERLERİ

Fatsa Şehit Ümit Kesti Teknik Anadolu Lisesi Tarım Bölümü öğretmeni ve öğrencileri, uygulamalı tarım derslerine katıldı.

İLÇE HABERLERİ

2024 yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi 1. taksit ödemelerinde vatandaşların mağdur olmaması...

GÜNDEM

Ordu’nun Fatsa ilçesinde geçen hafta tüfek temizlerken kazara kendini vuran sözleşmeli er Mert Dikmetaş yaşam mücadelesini kaybetti.

GENEL

Fatsa'da bugün meydana gelen kazada, 80 yaşındaki Yüksel Yaran isimli bisikletçiye tır çarptı.

İLÇE HABERLERİ

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri özel sanayi sitesinde yağmur suyu hattı çalışmalarını sürdürüyor.

İLÇE HABERLERİ

Coğrafi İşaretli Ürünlerle Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri kapsamında Fatsa Tepecik Mahallesi’nde program düzenlendi.

GENEL

Fatsa Sakarya Ortaokulu önünde ziyarete açılan Çanakkale Geçilmez Tırı, Fatsalılar için anlamlı bir tarihi etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

GENEL

Fatsa Gaga Gölü Tabiat Parkı'nda yapılan temizlik çalışmaları sırasında gölde plastik şişelerden yasak av malzemelerine kadar onlarca atık çıkarıldı.

GENEL

Fatsa'da TOKİ Ortaokulu'nun ev sahipliğinde düzenlenen Ortaokullar Arası Matematik Parkuru Yarışması heyecan dolu anlara sahne oldu.

GÜNDEM

Estetik dokunuşlarla doğaya uyumlu bir şekilde yenilenen ve Ordu turizmine kazandırılan Gaga Gölü Tabiat Parkı’nın açılış töreni gerçekleştirildi.

GENEL

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesindeki altı mahalleyi kapsayan 8 kilometrelik yol ağında Silindirle Sıkıştırılmış Beton Yol (SSB) çalışmaları tamamladı.

GENEL

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) tarafından 1044 hakim ve savcı adayının atamalarına ilişkin kararname Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayınlanan kararname ile...