uşak haberpolatlı haber

Öğrenci Haberleri

öğrenci haberleri ve güncel öğrenci gelişmeleri, öğrenci ile ilgili tüm video, öğrenci fotoğrafları ve öğrenci haberleri Ordu Son Dakika Haberleri - Ordu Yorum Gazetesi - Ordu Haber sitemizde


GENEL

Sosyal yardım faydalanıcısı hanelerde bulunan öğrencilerin ulaşım giderlerinin karşılanması için uygulanan ulaşım desteğinden bugüne kadar 132 binden fazla öğrenci yararlandı.

GENEL

Ordu Altınordu’da öğrenci ve öğretmenlere daha güvenilir ve rahat ortamlarda hizmet sunmak amacıyla inşa edilen okullar hazır.

GÜNDEM

Gülyalı Ayşe Şahin Çok programlı Anadolu lisesi, Gülyalı Ayşe Şahin Anadolu lisesi olarak eğitim-öğretime devam etmek için bakanlığa başvuru yaptı.

GENEL

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Türkiye genelinde devamsızlık oranlarında önemli düşüş yaşandığını açıkladı.

GENEL

Milli Teknoloji Hamlesi'ne katkı sunan 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı'nın 10. Dönemi Ordu'da tamamlandı.

GENEL

Milli Eğitim Bakanlığına (MEB) bağlı ilk ve ortaöğretim kurumlarındaki 20 milyondan fazla öğrenci, 14 Haziran'da karne alarak yaz tatiline girecek.

GENEL

Ordu Üniversitesi'nde İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarına tepki göstermek amacıyla “Filistin’e Özgürlük için Destek Yürüyüşü” düzenlendi.

GENEL
YEREL

Ordu'nun Fatsa ilçesinde ağaçtan düşmesi sonucu engelli kalan İngilizce öğretmeni Bahattin Yıldırım, 1,5 yıl aranın ardından döndüğü okulunda engelini öğrencileriyle...

GENEL

Saraycık İlkokulu ve Ortaokulu'nda düzenlenen yıl sonu sergisi ve bilim şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Öğrencilerin başarıları ve gösterileriyle dolu...

GENEL

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), okullarda düzenlenecek mezuniyet törenleri ile ilgili yeni bir genelge yayımladı. Genelgeye göre, törenlerin okul dışında yapılması...

GENEL

Milli Eğitim Bakanlığının 8. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlediği Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınav başladı.