İş bankasının Genel Müdürü Hakan Aran mesleğine İş Bankasında başladı. İş Bankası'nda 33 yılı geride bırakan başarılı yönetici Aran tekrardan gündemde yer aldı.

İş Bankası Genel Müdür Hakan Aran kimdir?

Hakan Aran, 1968 yılında Antakya'da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Başkent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde İşletme yüksek lisans programını tamamladı ve halen İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde bankacılık doktorası yapıyor.

1990 yılında İş Bankası'nda Yazılım Uzmanı olarak göreve başladı. 2005 yılında Yazılım Geliştirme Bölüm Müdürü oldu. 2008 yılında Genel Müdür Yardımcılığı'na yükseldi ve operasyonlardan, dijital bankacılıktan ve teknolojiden sorumlu olarak bankanın önemli dönüşüm programlarında görev aldı.

1 Nisan 2021 tarihinde Türkiye İş Bankası'nın 17. Genel Müdürü olarak atandı. Aynı zamanda Kredi Komitesi, İnsan Kaynakları Komitesi ve Bilgi Sistemleri Strateji Komitesi Başkanı ve Risk Komitesi ve Operasyonel Risk Komitesi Üyesi'dir.

Hakan Aran, 55 yaşındadır.

Cahit Kırkazak kimdir kaç yaşında?  Cahit Kırkazak nereli ve ne iş yapıyor? Cahit Kırkazak kimdir kaç yaşında? Cahit Kırkazak nereli ve ne iş yapıyor?