Halk TV'de Serhan Asker'in hazırlayıp sunduğu Görkemli Hatıralar programı bu hafta Çamaş'tan izleyicilerle buluştu. Programda Çamaş Belediye Başkanı Leyla Çıtır ve CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun konuk olarak yer aldı.

Whatsapp Image 2024 04 11 At 14.02.40

Ümit Tokcan'ın seslendirdiği Hekimoğlu türküsüyle başlayan program Serhan Asker'in sorularını yanıtlayan Çamaş Belediye Başkanı Leyla Çıtır, seçim zaferlerini ve halkla kucaklaşmalarını anlattı. Başkan Çıtır, "Dokunmadığımız el, çalmadığımız kapı, kucaklamadığımız insanımız kalmadı. 30 yıllık belediyecilik birikimimle Çamaş'a hizmet edeceğime söz veriyorum." dedi.

Torun: Leyla Hanıma Güveniyoruz

CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun da Başkan Çıtır'a olan güvenini dile getirdi. Torun, "Leyla Hanım'a güveniyoruz. 30 yıllık bir belediyecilik birikimi var. Çamaş'a güzel hizmetleri olacak. Sorunları ve çözümleri biliyor. Halkla bütünleştikten sonra çözemeyeceği hiçbir sorun yok. Biz de elimizden geldiğince katkı sunmaya hazırız." diye konuştu.

Programda Ümit Tokcan, Kadir İnanır, Kamil Söznmez, Halit Akçatepe gibi Ordulu sanatçılara da yer verilmesinin ardında Çamaş'ın gizemli kanyonları ve Ordu'nun dereleri muhteşem görüntülerle izleyiciye sunuldu.