Happy Center açılış kapanış saatleri 2024. Detayları okuyacağınız haberimizde..

Happy Center Nedir, Nerededir

Happy Center, İstanbul, Türkiye'de bulunan bir alışveriş merkezidir. Avrupa Yakası'nın Bakırköy ilçesinde yer almaktadır. 2006 yılında açılan alışveriş merkezinin brüt kiralanabilir alanı 180.000 metrekaredir.

Happy Center'da 200'den fazla mağaza bulunmaktadır. Mağazalar arasında giyim, elektronik, ev eşyaları ve restoranlar yer almaktadır. Alışveriş merkezinin ayrıca bir sinema salonu, bowling salonu ve çocuk oyun alanı da bulunmaktadır.

Happy Center, Avrupa Yakası'nın en popüler alışveriş merkezlerinden biridir. Haftada ortalama 500.000 ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Alışveriş merkezi, arabayla, toplu taşımayla veya metro ile kolayca ulaşılabilir.

Happy Center'a arabayla gitmek için TEM Otoyolu veya D100 karayolunu kullanabilirsiniz. Alışveriş merkezinin 2.500 araçlık otoparkı bulunmaktadır. Toplu taşımayla gitmek için Bakırköy İDO iskelesinden veya Yenibosna Metro İstasyonu'ndan kalkan otobüslere binebilirsiniz. Metro ile gidecekseniz, M9 hattını kullanarak Bakırköy-İncirli durağında inebilirsiniz.

Happy Center Açılış ve Kapanış Saatleri 2024

Happy Center Açılış ve Kapanış Saatleri 2024

Hafta içi: 10:00 - 22:00 Hafta sonu: 10:00 - 23:00

Resmi tatillerde: Alışveriş merkezinin resmi tatillerde açık olup olmadığını ve saat kaçta açılıp kapanacağını öğrenmek için lütfen Happy Center'ın web sitesini veya sosyal medya hesaplarını kontrol edin.

Editör: Deniz İnal