Hayat Hırsızı'nın Eylül ayında NOW TV'de izleyicilerle buluşacak olması şimdiden büyük bir heyecan yaratıyor. Peki, Hayat Hırsızı Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri kimler? Dizinin konusu nedir?  İşte detaylar...

Hayat Hırsızı Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri: Eylül'de NOW TV'de

Hayat Hırsızı adlı yeni bir dizi yakında ekranlarda olacak ve Cemre Baysel dizinin başrolünde oynayacak.  Oyuncu seçimleri hızla devam ediyor. O nedenle dizinin oyuncuları ve karakterleri henüz tam belirlenmemiştir. İlerleyen günlerde tamamının açıklanması bekleniyor. Belli olduğunda güncelleme yapılacaktır.

Hayat Hırsızı, Brezilya dizisi Avenida Brasil'den uyarlanıyor. Dizinin yönetmenliğini Hilal Saral üstleniyor,senaryosunu ise Aybike Ertürk kaleme alıyor.

Cemre Baysel'in yanı sıra dizide Ekin Koç, Ahmet Turgul, Funda Eryiğit, Meriç Aral, Ebru Ceren Aksak, Yiğit Kirazcı gibi isimler de yer alıyor.

Hayat Hırsızı, Eylül ayında NOW TV'de yayınlanmaya başlayacak.

Aybike Ertürk'ün kaleminden hayat bulacak olan yeni dizi, heyecanla bekleniyor! Eylül ayında seyirciyle buluşacak olan bu yapım için oyuncu seçimleri hızla devam ederken, diziye renk katacak önemli bir karakterin çocukluk dönemini canlandıracak bir isim aranıyor.

Hayat Hırsızı Dizisinin Konusu

Hayat Hırsızı, öksüz ve yoksul bir genç kız olan Leyla'nın intikam hikayesini anlatan duygusal bir dram dizisidir. Üvey annesinin zulmü altında büyüyen Leyla, hayatta kalmak için çabalamak zorunda kalır. Bir gün, Leyla büyük bir sırrı keşfeder ve intikam peşine düşer. Bu sırada Leyla'nın yolu zengin ve güçlü bir ailenin oğlu olan Ethem ile kesişir. İkisi arasında karmaşık bir ilişki başlar ve Leyla'nın intikam planları değişmeye başlar.

Hayat Hırsızı, izleyiciyi merak ve heyecan içinde tutacak sürükleyici bir hikaye sunuyor. Aşk, intikam, aile ve ihanet gibi temaları ele alan dizi, izleyicileri derinden etkileyecek.

Cemre Baysel Kimdir?

Cemre Baysel, 5 Şubat 1999'da İzmir'de doğan Türk bir oyuncudur. Ege Üniversitesi'nde sanat tarihi okurken oyunculuğa yönelmiş ve ilk olarak 2014 yılında "Yeşil Deniz" dizisinde rol almıştır.

Kendisini daha çok şu dizilerden tanıyoruz:

  • Ramo (2020): Bu suç draması dizisinde Sibel karakterini canlandırmıştır.
  • Sol Yanım (2020): Bu romantik dramada Ada Sezin Atasoy karakterini oynamıştır.
  • Baht Oyunu (2021-2022): Aytaç Şaşmaz ile birlikte başrolde yer aldığı bu romantik komedide Ayşegül Gündoğdu karakterini canlandırmıştır.
  • Aşk Taktikleri (2022): Demet Özdemir ile birlikte başrolde oynadığı bu romantik komedide Aslı karakterini canlandırmıştır.
  • Sakla Beni (2023): Bu gerilim dizisinde Yasemin Karataş karakterini oynamıştır.

Baysel, oyunculuğuyla beğeni toplamış ve 47. Altın Kelebek Ödülleri'nde "Yükselen Yıldız" ödülüne layık görülmüştür.

Şu anda "Hayat Hırsızı" adlı yeni bir dizide başrolde yer almaktadır. Bu dizi, "Avenida Brasil" dizisinden uyarlanmaktadır ve Eylül 2024'te yayımlanması planlanmaktadır.

Editör: Kerim Gültaş